ilaclama-bocek-444

Böceklerin ve haşerelerin çeşitli kimyasallarla ve biyolojik olarak temizlenmesi ve ortamın bu etkenlerden korunması işine ilaçlama adı verilir. Böceklerin yaklaşık yaşayan 1000.000 kadar türü vardır. Bunların birçoğu hastalık yapıcı ve taşıyıcı olarak görev yaparlar. Yaşadığımız ortamlarda çok sık karşılaştığımız böcekler; Sinek,sivrisinek,sit,pire,kene,hamamböceği,tahtakurusu,karınca,kalorifer böcekleri,akrep,örümcekler,güve insan sağlığı açısından ciddi tehlikeler oluşturmaktadır. Böcekler evimizde, işyerimizde kısaca yaşadığımız her türlü ortama çeşitli yollarla çok rahat bir şekilde girebilirler. Alerjilere, zehirlenmelere, enfeksiyonlara ve hatta ölümlere sebep oluştururlar. Vektörlerin insan sağlığına yapabilecekleri zararı başka hiçbir canlı yapamaz. Örneğin; hamamböcekleri beslenmeleri sırasında ağızlarında sıvı bir madde kusarlar. Bu madde içerisinde ve ekstremitelerin de bir çok viralenfeksiyon, hepatit, dizanteri, tifo, tüberküloz ve kolera gibi patojen mikro organizmalar taşırlar. Ayrıca pirelerle veba sivrisineklerde sıtma ve bitle bulaşan lekeli humma gibi hastalıklarda zararların en büyüğüdür. Pislik yuvalarının oluşmasında yiyeceklerin mahvolmasında kitap ve kumaşların harap olmasında ve çirkin görüntüleriyle de birer başbelalarıdır.

Yaşadığımız her ortamda ilaçlama yapılması ve gerekli tedbirler alınması şarttır. İlaçlama işi mutlaka doğru yöntem vemetotlarla ve profesyonelce yapılmalıdır.

Seçeceğiniz profesyonel pest kontrol şirketinin özellikleri neler olmalıdır?

Her ilaçlama yaptığını söyleyen kişi veya kuruluş Profesyonel Pest Kontrol servisi niteliklerini taşır mı? Bunu araştırmadan seçiminizi yapmayın ve bu nedenle işbirliği yapacağınız serviste aşağıdaki özellikleri aramanız kalite,başarı, sağlıklı hizmet, ekonomi ve doğru seçimi size getirecektir.

Kullandığı ilaçlar ve metotlar hakkında sizi aydınlatıyor mu?

Ekonomi (Bu özelliği yalnız yukarıdaki profesyonel niteliklere sahip olanlar arasında dikkate alınız. Zira profesyonel olmayan servisin verdiği ucuz fiyat ek külfete, zahmete ve dolayısıyla zarara sebep olabilir.)

Sorunu tanıyın ve boyutunu öğrenmeye çalışın

Kaynağını arayın; ne ile ve nereden geliyor, riskleri araştırın.

Bilgi toplayıp mücadele yöntemlerini belirlemeye çalışın.

İnceleme yaptırın ve servisinizi seçin.

Ruhsat durumu, toksititesi, kullanma dozu nedir öğrenin,

Uygulama sistemi, metot ve program şeklini belirleyip hazırların, uygulatın ve nezaret edin.

Kontrol tarihini belirleyin, neticeyi takip edip, değerlendirerek sorun varsa neticelendirin.

Daima kalıcı çözümler tercih edin.

Firmamız Türkiye ilaçlama servis ve hizmet ağı ile yurdun her yerinde yerel ağıyla ilaçlama ve profesyonel pest kontrol hizmeti sunmaktadır.

Kamu kurum ve kuruluşları

Restorant cafe ilaçlama

Pastane ilaçlama

Fırın ilaçlama

Site- Apartman- Daire- Ev ilaçlama

Fabrika- Atölye ilaçlama

Otel- Apart- Pansiyon ilaçlama

Avm- İş merkezi- Plaza ilaçlama

İşhanı ilaçlama

Bahçe- Açık alan- Arazi ilaçlama

Otomobil- Minibüs- Otobüs ilaçlama

Tren- Gemi- Uçak ilaçlama

Askeri birlikler

Hastaneler

Sağlık kurumları- Poliklinikler

Okul- Dershane ilaçlama

Öğrenci yurtları

Anaokulu- Kreşler

Gıda depoları

Havuz ilaçlama

Tavuk çiftlikleri- Hayvan barınakları ilaçlama

Bit- Pire ve Kene mücadelesi

Fare ilaçlama

Hamamböceği ilaçlama

Tahtakurusu ilaçlama

Karasinek- Sinek- Sivrisinek ilaçlama hizmeti sunduğumuz alanlardır.

Bizler araştırma ve deneyimlerimizle Türkiye ilaçlama hizmetine ışık tutmanın kıvancındayız.

Bulunduğunuz il de ilaçlama yaptırmak istiyorsanız.İlaçlama ankara,ilaçlama izmir gibi kalıplarla aradığınızda o ilin firmaları karşınıza çıkacaktır.Örneğin Ankara ilaçlama dedğinizde Ankara da bu işi yapan firmaları internette görebilirsiniz.